כוחה של מחשבה - מקום להכרת תודה

כוחה של המחשבה: לקחת שליטה על הלך הרוח שלי, ולהפך את המומנטום השלילי

כוחה של המחשבה: לקחת שליטה הלך-הרוח שלי, ולהפך את המומנטום השלילי

  • כל פעם שאני מהרהר במחשבה מספיק זמן נניח אפילו רק 17 שניות, זה מייד מחבר אוטומטית, כימית עוד מחשבה דומה עם אותה ויברציה.
  • המנטרה שהיינו רוצים שכולכם תתחילו להגיד לעצמכם היא ש"אני באמת עושה את הכי טוב שאני יכול לעשות מהמקום שבו אני נמצא"
  • הנחת היסוד שלנו היא שהמקור נמצא במקום החיובי הטהור הזה, תמיד שם ומחזיק את הרטט הזה יציב בכל פעם שאתה מחפש יישור שם, יש לך סבירות חזקה למצוא אותו כי זה תמיד מוצע לך רטט.
  • למצוא התאמה לאנשים אחרים בחיים, ביחסים, בעסקים, זה קודם לעשות יישור קו עם מקור המקור שלך, עם התדר.

תורגם מתוך קטעים של אברהם היקס, אסתר היקס,  Abraham Hicks 

למחשבה יש כוח משיכה

וכשאתה מהרהר במחשבה מסויימת רק לזמן קצר , אפילו רק 17 שניות, מצטרפת לזה מחשבה אחרת כמוה. אז בלי להיות יותר מדי מודע לכך שאתה הולך לשם, אתה יכול לקבל לא מעט מהמומנטום במחשבה שעוברת טוב, ובאמת מחשבה שאתה באמת חושב לעתים קרובות, זו מהי שאמונה היא.

אמונה זו רק מחשבה שאתה ממשיך לחשוב שהיא מחשבה, שאתה נותן לה הרבה "זמן אוויר", כמו במקבץ פירסומות בטלוויזיה. אתה או את חוזרים על המסר. אבל זו לא רק מחשבה ספציפית על אדם ספציפי או מצב ספציפי. זה כל אותן מחשבות הדומות בתדר הרטט. במילים אחרות, זה לא קשור רק לאדם הזה שאולי לא אוהב אותך. כשאתה מתמקד באדם שלא אוהב אותך פתאום, כל האנשים שאי פעם חשבת שלא אהבו אותך נמצטרפים לכאורה.

אתה מתחיל לעלות על דעתך? יש שם מעין ספריית רטט וכשאתה בוחר נושא ואתה מפעיל רטט מחשבה – תדר כלשהו –  אז חוק המשיכה פשוט מתחיל להוריד את כל מה שדומה לו.

 ניהול מומנטום, הדבר הזה של רצף מחשבות שטס בראש שלך… הו כמה פעמים אנחנו נותנים לעצמנו להיכנס לרצף המחשבות הזה.  איך עוצרים את הדהירה הזו שפתאום מחשבה אחת פחות מעצימה מושכת מחשבה אחרת?

אם רכבת נוסעת 100 קילומטר לשעה, בדרך זו, היא לא פתאום תעבור מ 100 קמ"ש לשעה ל אפס קמ"ש. למעשה, לוקח זמן עד שהרכבת מאטה. אז זה מה שאתה רוצה לעשות. אתה רוצה שהמחשבות האלה יאטו. מתי המחשבות הללו באמת יאטו?  הרטט של מחשבה באמת מאט כאשר אתה עושה מדיטציה או אפילו טוב יותר כאשר אתה ישן. כאשר אתה ישן, המומנטום שוכך לחלוטין. עכשיו, זה לא אומר שלא תתעורר מחר ותחזור מיד "אחורה" ותפעיל אותו, את הרטט שוב.

לא לאהוב את חוק המשיכה הזה, לא צריך להיות לך אכפת לך אם אתה אוהב את זה או לא, זה רק משחק. כוח המשיכה הוא משחק גדול. אל תגיד לעצמך אני נכשל בזה. זה לא משהו אישי. במקום זאת אתה נותן לעצמך את ההזדמנות לספק הזה, ותאמר ש"חוק המשיכה הוא באמת דבר עקבי וכשהמחשבות האלה מתחילות להגיע, הו, זה הכול על אורך הגל שבו הייתי. למעשה… התמקדתי שם ופשוט נשארתי שם מספיק זמן כדי שזה ייעשה חזק יותר ויותר".

אז אם תוכנית הפעולה זה מדיטציה או לישון יש לי פחות סיכוי באמצע היום, כאשר אני באמצע הגל מחשבה, הזה באמצע היום.

אז תוכנית הפעולה הטובה ביותר שלך היא כשאתה הולך לישון בלילה, לומר לעצמך שמחר הולך להיות יום חדש לגמרי. ומחר, אני הולך להיות יותר טוב בזה ממה שאני היום. ואני הולך ליהנות יותר. במילים אחרות, פשוט שיתלו את הכוונות האלה.

וכשאתם מתעוררים בבוקר, בעצם תגידו לעצמכם , זה יום חדש ויש לי הזדמנות חדשה להתחיל כמה אמונות חדשות או להפעיל כמה מחשבות שונות או להתמקד בדרך אחרת. ואם בכל בוקר אתה מתרגל זאת שאתה מתעורר, תבחין בשיפור גדול במחשבות שמתחילות להגיע.

כמובן בפנטזיה היינו רוצים לומר לכם, "רק תעשו רשימה של רעיונות טובים או רשימה היבטים חיוביים", אבל אפילו אתם, מאומנים ככל שתהיו,  לא יכולים לעשות את זה כשהמומנטום לגבי היבטים שליליים קיים בזרם.

אז זה באמת קשור להבנת רטט, הבנת תדר המחשבה, הבנת מחשבה, ולתת לעצמך את היתרון הטוב ביותר שאתה יכול לתת לעצמך, וזה דבר ראשון בבוקר "הדיבור הפנימי הזה".

אמונה היא רק מחשבה פעילה שאספה סביבה עוד מחשבות פעילות שתומכות בה והפכה קבועה. זו אמונה. אז אם זו מחשבה פעילה, זו אמונה במידה מסוימת וקריאה למחשבה פעילה, עכשו לעשות מיון מחשבות זה מטריף את הדעת. אז הדרך כמעט יחידה פשוטה, זו מערכת ההדרכה שלך.

אז פשוט שאל את עצמך כשאתה מודע לכך שיש לך כמה מהמחשבות האלה, מה אתה חושב שהרגש שלך הוא? כי הישות הפנימית שלי my inner being יודעת מה זה באמת… אז כשאתה מרגיש זאת ואתה מכיר בכך, אתה קולט שמקור הישות הפנימית שלי בתוכי מסתכל על זה אחרת ממה שאני רואה באותו הרגע. ואז אולי תוכל להציע כמה מילים שנותנות לך איזושהי הרגשה של הקלה.

ואם אתה מסוגל לעשות את זה, התחלת את הגישור של האמונה הזו למשהו שהוא יותר בהרמוניה עם מה שהישות הפנימית שלך יודעת. זה רק דפוס מחשבה שהתחלת, למחשבה הזו שאני לא רוצה יש מומנטום וכרגע אני לא יכול לעצור אותה. לא בצורה שבה התקרבתי לזה, אבל אני מתכוון, להפסיק לתת לזה תשומת לב, כלומר, להאט את זה, כלומר, להאט את זה, מה שאומר שאני אתפוס את זה בעדינות המוקדמת יותר שלבים. מודעות רגשית אני הולך לתפוס את זה לפני שזה יצא כל כך משליטה, אני הולך להיות מודע יותר למה הרגש שלי כדי שזה לא יקבל דריסת רגל כזו. אתה חושב שמה שאתה שומע מאיתנו הגיוני? והאם אתה חושב שההסבר הזה על הדרך שבה פועל היקום? מה הגיוני? אתה חושב שאתה מבין את זה? כן, אנחנו בטוחים בזה. אנחנו יודעים שאתה מבין את זה.

 אז מאז שאתה מבין את זה, האם אתה מאמין שמערכת ההדרכה שלך הולכת להיות יעילה יותר עבורך מאשר אי פעם? כי אתה יודע מה זה אומר? אתה יודע מה המשמעות של רגשות? שמעת אותנו כשדיברנו על המערבולת? המציאות הרטט שבה המקור עומד, קורא לך לקראתו? אתה יכול להרגיש את זה? האם אתה יכול להרגיש שהמקור קורא לך? והאם שמעת אותנו כשאמרנו שהסיבה היחידה שאנחנו אפילו קוראים לזה דרך של התנגדות פחותה היא בגלל שאתה מכניס התנגדות לנתיב? האם אתם חושבים שכבני אדם אתם אי פעם תהיו בנתיב התנגדות מוחלט, חופשי. אנחנו יודעים שאתה כאן כדי לסדר דברים. וכך אנו יודעים שיש הרבה התנגדות שאתה מסנן את דרכך ואנחנו עדיין מתקשרים אליך ואתה שומע בצורה הטובה ביותר שאתה יכול לשמוע . אז, האם זה לא בסדר מבחינתך להחזיק בכמה אמונות שיש בהן התנגדות? זה לא בסדר? והאם המקור עדיין לא קורא לך לדעת בבירור באילו אמונות אתה מחזיק המקור עדיין קורא לך דרך מבוך האמונות שהקמת לבהירות? אתה לא חושב שהגיע הזמן לתת לעצמך הפסקה? האם אתה לא חושב שהגיע הזמן להפסיק לשפוט את עצמך לגבי אמונות הרגשות השליליות או הרעות שלך?

כי המקור הפנימי שלך בטוח לא אומר, "הו, אדם תמיד נמצא בבלגן של אמונות רעות". המקור שלך עדיין רק קורא לך, קורא לך, קורא לך קורא לך לתשומת לב, להזדמנות לסגירת פערים, לצמוח מתוך הפער הזה.

והאם לא נעים להיכנס לבהירות ולהיכנס לבהירות ולהיכנס לבהירות? זה לא מדויק? להגיד תמיד שאני איפה שאני נמצא? חמלה עצמית ומקור צמיחה אישי לא אומרים שאתה נמצא במקום שבו אתה נמצא ואנחנו יודעים שאתה רוצה להיות במקום אחר, אבל אתה חייב למצוא מקום אחר לפני שנוכל לעזור לך. המקור אף פעם לא אומר שהמקור הזה קורא לך מכל מקום שאתה נמצא עם האמונות שאתה מחזיק קורא לך להיכנס לבהירות רבה יותר. אתה לא אוהב לדעת שלפעמים משהו יקרה אפילו עם אסתר שבו היא תבין שהיא לא הייתה מודעת לרטט עד שזה הפך ליותר ואז היא כועסת על עצמה שזה נהיה יותר שהיא לא ידעה את זה קודם. ואנחנו אומרים, מה זה משנה? אתה איפה שאתה נמצא? אתה איפה שאתה נמצא.

אז המנטרה שהיינו רוצים שכולכם תתחילו להגיד לעצמכם היא ש"אני באמת עושה את הכי טוב שאני יכול לעשות מהמקום שבו אני נמצא" כי אף אחד מכם, אתה בהחלט לא מחבל בעצמך בכוונה באמונות שליליות. ולפעמים אמונה ששירתה אותך בשלב מסוים לא משרתת אותך בשלב אחר לא אומרת שזו הייתה אמונה רעה. זה אומר שזה היה נתיב של התנגדות לפחות מהמקום שבו היית פעם. הו, זה היה נתיב של התנגדות לפחות מהמקום שבו היית פעם. אבל אתה רוצה להחזיק את עצמך בסטנדרטים האלה.

אנחנו רוצים שיהיה לך קל עם עצמך ותתן לעצמך מנוחה, יותר ויותר ותכיר בכך שאתה מתקדם ומתפתח כל הזמן, ושאתה מרגיש יותר טוב ויותר טוב. ואנחנו יודעים שכאשר נולדת לתוך סביבה שבה איך נאמר אנשים החזיקו אותך כמושא תשומת הלב המרכזית שלהם, והכל ממקום טוב. וכדי שהם ירגישו טוב, הם אימנו אותך לא רע בכלל, אפילו טוב. אז להתגבר על הנחות פגומות, קשה להשתחרר מהציפיות של אחרים. זה כל כך מעניין כי הם רוצים שתשמח אותם. וזו באמת הכוונה הכי חזקה שלהם וזה היה לעודד אותך ולהראות לך את הפערים, אבל זה תורגם לחוסר הסכמה, כשאתה עשית דברים שלא מוצאים חן בעיניהם.

ואז אתה משתחיל לזכור את אי הסכמה שלהם כמעט כמו הדרכה . וכאן אתה מתחיל לפתח את הדפוסים האלה של ספק עצמי ולא ערך עצמי. אבל זה כל כך שגוי. זה באמת לא מדויק מבחינת מי שאתה באמת.

אתה טוב. וכשאתה לא חושב שאתה כן, זו הנחת יסוד פגומה ואתה ראוי. וכשאתה לא חושב שאתה כן, זו הנחת יסוד פגומה. אבל.. הנה אתה נמצא במקום כל כך חזק, רטט ממה שאתה מנסח מילולית. ואנחנו חושבים שזה בגלל שאתה וכמעט כל השאר כל הזמן מנסים להסביר למישהו אחר איפה אתה, לחתוך את זה, הם לעולם לא יבינו את זה. אתה מחפש אנשים שנמצאים על אורך הגל שלך. אין כמעט אף אחד מהם. יש לך פוטנציאל לעלות על אורך הגל עם המקור שלך. אבל אל תבקשו מאנשים להיות מי שמשתקף על אורך הגל שלכם, מצאו אתם את יישור הקו, יישור הגל לרטט שלכם. ואז תנו לחוק המשיכה להביא לך את האנשים ברגע שהם על אורך הגל שלך.

אז הנחת היסוד שלנו היא שהמקור נמצא במקום החיובי הטהור הזה, תמיד שם ומחזיק את הרטט הזה יציב בכל פעם שאתה מחפש יישור שם, יש לך סבירות חזקה למצוא אותו כי זה תמיד מוצע לך כויברציה, כרטט.

מאידך, אם אתה מחפש את זה בבני אדם אחרים, נניח זה יכול להיות במצב רוח רע, או שזה יכול להיות שאתה חולה, זה יכול להיות מה שלא יהיה, "שם" הסיכויים שלך למצוא התאמה לבני אדם אינם טובים. כל מה שאתה יכול למצוא מתוך יישור, יישור. במילים אחרות, אתה יכול להיות באותו מצב רוח רע. מה שאנחנו מבקשים הוא שאתה מקבל שההסתברות למצוא התאמה עם המקור גדולה בהרבה מאשר למצוא אותו עם כל אחד אחר, כי המקור תמיד קיים ואחרים לרוב לא.

אז מכיוון שהמקור תמיד נמצא בהתאמה, וזה באמת מה שדרך ההתנגדות הקטנה ביותר. לאן הדרך הזו מובילה להתיישרות עם הישות הפנימית שלך? לשם מוביל השביל. אז נניח שאתה מוצא את זה ונעשה קל יותר ויותר למצוא את זה ואתה מוצא את זה ומצאת את זה ואתה שם לעתים קרובות. אז עכשיו נניח שיש אחרים שעושים את אותו הדבר, אולי הם עושים את זה בכוונה, אולי הם מוצאים התאמה בטעות, אולי הם פשוט בחוץ בטבע, אולי הם פשוט לא עושים את הדבר הזה שהם עושים את זה מחזיק את הפקק שלהם מתחת למים, אבל הם מיושרים אם אתה תמיד בכיוון ויש לך את היכולת לעשות את זה. עכשיו חוק המשיכה הולך להתאים לך את האדם הזה והאדם הזה והאדם הזה והאדם הזה, אבל אתה לא צריך שהאדם הזה תמיד יהיה בהתאמה. המקור תמיד מיושר. אז יש לך את העוגן שלך, יש לך את היישור שלך, יש לך את החיבור שלך. ועכשיו חוק המשיכה יפגיש אתכם עם זה ברגע של היישור שלהם וזה ברגע של יישור שלהם וזה ברגע של בהירות שלהם וזה ברגע הכיף שלהם, אתה רואה למה אנחנו מגיעים, אבל מה בני אדם עושים במקום? הם אומרים, היי, אתה, החלטתי להפוך אותך לרגע ההתיישרות שלי, מה שאומר שעדיף שתהיה ממש טוב כי אני סומך עליך כי אני לא יודע על זה. אני סומך עליך על ההתאמה שלי והם איכזבו אותך, נכון, הם איכזבו אותך כי הם לא אמורים להיות זה בשבילך. יש לך חיבור ישיר משלך עם אנרגיית מקור. אז אסתר ממשיכה לקבל את ההצצות האלה של בהירות שבה היא וכל השאר נמצאים בקנה אחד עם המקור. ואז חוק המשיכה הוא רק עוזר לך פשוט להיפגש עם זה לרגע הזה. וזה בשביל הרגע הזה, זה בשביל הפרויקט הזה וזה בשביל האינטראקציה המהנה הזאת וזה וזה וזה וזה וזה וזה, אז אתה פשוט מסתובב במצב של יישור וחוק המשיכה פשוט לחבר אותך עם המיטב מהטוב מהטוב מהטוב מהטוב מהטוב בכל מקום שאליו אתה הולך.

מסקנה ואז אתה לעולם לא אומר שוב שאני תלוי בך בשביל האושר שלי. במקום זאת, מה שאתה אומר הוא, היי, אני תלוי במערכת ההדרכה שלי ובקשר שלי.

ואז חוק המשיכה הוא לעתים קרובות מחבר אותי איתך ואותו ואותה ואת זה ואת זה ואת זה.

Master Your Mindset: Reversing Negative Momentum
 https://www.youtube.com/watch?v=35WlZTP-tAE&list=PLx9PVO3vIYOaDUF6CQbJb2RQaeZStRpQE&index=1&t=218s&ab_channel=AbrahamHicksClips

עוד בנושא...

מיהו אדם מכיר תודה (ומהו אורח חיים של הכרת תודה) ביהדות ולפי המקורות
 אחד הדברים שאני מתמודד עימם כל בוקר, כל יום, במהלך היום, בעליות ובירידות של החיים זה "מיהו אדם מכיר תודה", אותו אחד או אחת שעובד...
היה טוב ולא ידענו כמה
המשפט שלך היכה בי. הולך איתי כל יום בימים באחרונים "היה טוב ולא ידענו כמה..". שלחתי לילדים, לליאת. ביקשתי שיעצרו דקה. 4 חודשים אחורה בזמן, שנסענו דרומה,...
מה ההבדל בין הכרת הטוב לאנשים להכרת תודה לאלוהים (ואיפה נכנסת הכרת תודה רוחנית)?
זה הולך להיות מעניין. אני עוסק הרבה בהכרת תודה אזרחית-חילונית ונשאלת השאלה איפה נכנסת הרוחניות, ומה ההבדל בין הכרת הטוב לאנשים להכרת תודה לאלוהים? שלושה...